LED rampa CREE 300W, 23 000lm, zakrivená, 1280 x 70 x 40 mm
LED rampa CREE 300W, 23 000lm, zakrivená, 1280 x 70 x 40 mm
3-7dní
3-7dní
LED rampa CREE 300W – 23 000 lm | zakrivený Light Bar pre maximálny výkon
Výkonná LED rampa s technológiou CREE™ predstavuje ideálne riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivé a silné osvetlenie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka vysokému svetelnému výkonu až 23 000 lúmenov a kombinovanému typu svietenia (Combo) poskytuje široké aj ďalekosiahle osvetlenie súčasne. Zakrivený dizajn navyše zlepšuje pokrytie priestoru pred vozidlom a zvyšuje bezpečnosť pri jazde v teréne alebo pri práci v noci.
Robustná konštrukcia z hliníka a odolného skla zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči nárazom, prachu aj vode. LED rampa je vhodná pre profesionálne aj hobby využitie – od pracovných strojov až po off-road vozidlá.
LED rampa využíva kombinovaný svetelný lúč:
Táto kombinácia umožňuje ideálnu viditeľnosť do diaľky aj do strán, čo je kľúčové najmä pri jazde v teréne alebo práci v zníženej viditeľnosti.
Kuriér, Zásielkovňa
info@ledziarovka.eu
14 dní na vrátenie tovaru
Online platba cez GoPAY
| Farba produktu | Čierna |
| Napájanie | 9V – 30V |
| Počet diód | 100 |
| Príkon | 300W |
| Rozmery | 1280 x 70 x 40mm |
| Svetelný tok | 23000lm |
| Teplota svetla | 6000K |
| Farba svetla | Studená biela |
| Svetelný zdroj | Led |
| Krytie | IP65 |
| Výstupný výkon | 300W |
| Certifikáty | CE RoHS |