Zadné kombinované LED svetlo 4v1 – ľavé (27W, 12–24V)
Zadné kombinované LED svetlo 4v1 – ľavé (27W, 12–24V)
3-7dní
3-7dní
Zadné kombinované LED svetlo 4v1 – ľavé (27W, 12–24V)
Moderné zadné kombinované LED svetlo 4v1 je ideálnym riešením pre rôzne typy vozidiel, ako sú prívesy, nákladné vozidlá, pracovné stroje či poľnohospodárska technika. Vďaka integrovaniu viacerých funkcií do jedného kompaktného svietidla poskytuje vysokú efektivitu, bezpečnosť a jednoduchú montáž.
Toto LED svetlo vyniká vysokým svetelným výkonom až 2700 lúmenov, čo zaručuje výbornú viditeľnosť aj za zhoršených podmienok. Použitie kvalitných SMD LED diód zabezpečuje dlhú životnosť až 50 000 hodín a zároveň nízku spotrebu energie. Robustné spracovanie z odolných materiálov ABS a PC spolu s krytím IP67 garantuje odolnosť voči vode, prachu a nepriaznivému počasiu.
Svetlo ponúka kombináciu štyroch funkcií v jednom zariadení – obrysové svetlo, brzdové svetlo, smerovku a osvetlenie evidenčného čísla. Farebná kombinácia červeného, oranžového a bieleho svetla spĺňa štandardy pre cestnú premávku a zabezpečuje jasnú signalizáciu pre ostatných účastníkov.
Kuriér, Zásielkovňa
info@ledziarovka.eu
14 dní na vrátenie tovaru
Online platba cez GoPAY
| Farba produktu | Oranžová, Červená |
| Napájanie | 12-24V DC |
| Rozmery | 95 x 97 x 34 [mm] |
| Svetelný tok | 2700lm |
| Svetelný zdroj | Led |
| Krytie | IP67 |
| Výstupný výkon | 27W |
| Certifikáty | CE RoHS |