Cookie Consent by Free Privacy Policy website
  info@ledziarovka.eu   +421 (0) 903 830 513

Vanočná reťaz 140LED 14m Studená biela nadpájateľná

Vanočná reťaz 140LED 14m Studená biela nadpájateľná

7.00€
Dostupnosť: Na sklade
Kód tovaru: 3029

Stav skladu : 3
Externý sklad : 0

Vianočná LED reťaz so 140 diódami o dĺžke 14 metrov je ideálnym riešením pre dekoráciu vášho interiéru počas sviatočného obdobia. Svojou studenou bielou farbou a tmavozelenými káblami dokonale splýva s vetvičkami na vianočnom stromčeku, čím vytvorí harmonickú a útulnú atmosféru.

Táto vianočná reťaz je vybavená 140 LED diódami s príkonom len 4W, čo z nej robí energeticky úsporné osvetlenie. Dĺžka reťaze je 14 metrov a je doplnená o 1,5 metra dlhý pripojovací kábel, vďaka čomu sa dá ľahko napojiť na elektrickú sieť.

Osvetlenie disponuje ôsmimi režimami svietenia vrátane statického svietenia, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. S možnosťou napojenia až troch reťazí za sebou vznikne celková dĺžka až 42 metrov, čo je viac než dostatočné na vytvorenie magického vianočného prostredia.

Pokiaľ ide o technické špecifikácie, vianočná reťaz je napájaná z elektrickej siete 230V AC a patrí do triedy ochrany IP20. Pracovná teplota reťaze je od -20°C do +50°C. Je dôležité podotknúť, že LED diódy nie je možné meniť.

Vzhľadom na to, že osvetlenie je určené len pre interiérové použitie, odporúčame ho nepoužívať vonku, aby nedošlo k poškodeniu. S touto vianočnou reťazou si môžete vychutnať kúzlo Vianoc vo svojom domove a vytvoriť si tak nezabudnuteľnú atmosféru plnú svetla a radosti.

Popis

- počet LED diód: 140
- dĺžka prívodného káblu: 1,5m
-  farba kábla: tmavozelená
- 8 režimov svietenia v četne statického
- napájanie: 230V AC
- trieda ochrany: IP20
- pracovná teplota: -20°C až +50°C
- LED diódy nemožno meniť 

Farba produktuStudená biela
Pridajte hodnotenie produktu