Cookie Consent by Free Privacy Policy website
  info@ledziarovka.eu   +421 (0) 903 830 513

1m LED pásik 230V IP66 4,8W/m farebné

3.45€
Dostupnosť: Na sklade
Kód tovaru: 553

FarbaInterný skladExterný sklad
Modrá440
Zelená590
Červená940

Pre spávnu funkčnosť je nutné objednať originál kábel, pin, koncovku, úchyty pre tento led pásik.

LED pásik 230V IP66 s výkonom 4,8W/m je moderný a energeticky úsporný svetelný zdroj, ktorý svojím farebným osvetlením dodá každému priestoru špeciálnu atmosféru. Jeho vodeodolnosť s certifikáciou IP67 zaručuje, že tento LED pásik je vhodný nielen do interiérových priestorov, ale tiež do exteriérových podmienok.

Tento pružný LED pásik je osadený kvalitnými LED diódami pre napájacie napätie 230V a je dodávaný maximálne v celku s dĺžkou 100m. Výhodou tohto pásika je jeho možnosť delenia po každom metri, čo umožňuje jednoduchú montáž a prispôsobenie dĺžky podľa potreby. Každý meter pásika obsahuje 60 LED diód.

Výhodou pásika na 230V je možnosť napojenia na jeden napájací kábel o dĺžke 100m bez nutnosti použitia zosilňovačov či adaptérov. To vám ušetrí čas a peniaze pri montáži.

LED pásik je možné napojiť na napájací kábel pre statické svietenie,. Funkcie ovládača sú predvolené výrobcom, ale príslušenstvo je možné dokúpiť v záložke Príslušenstvo 230V pásiky.

LED pásik je vhodný pre dekoratívne osvetlenie domácností, relaxačných priestorov, barov, diskoték, spoločenských a reprezentatívnych miest. Jeho výhody spočívajú v nízkej spotrebe elektrickej energie, dlhej životnosti, nízkej teplote povrchu a okamžitom štarte na plný výkon. Malá montážna výška umožňuje ploché nastavenie a vhodnosť pre rôzne priestory.

CENA JE ZA 1M

Farba produktuModrá, Zelená, Červená
Pridajte hodnotenie produktu